بخشIPD

بیمارستان خورشید با قدمتی نزدیک به ۱۰۰ سال در مرکز شهر از اصفهان از دیرباز آماده خدمت رسانی بوده و امروزه با تاسیس ساختمان المهدی با استانداردهای بهداشتی و هتلینگ مناسب  لیست خدمات خود را افزایش داده است.بخش IPD در مجتمع خورشید در طبقه دوم قرار دارد و آماده خدمت رسانی در قالب تخصصهای زیر میباشد

 

جراحی قلب: با راه اندازی اتاقهای عمل ساختمان المهدی  جراحی قلب نیز در این مرکز شروع شد و با همکاری اساتید بنام جراحی قلب اصفهان این خدمت نیز در لیست خدمات مرکز قرار گرفت

 

 

آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی : از دیرباز در مجتمع خورشید آنژیوگرافی کرونر و آنژیوپلاستی کرنر و آنژیوپریفرال( آنژیو عروق پا- آنژیوعروق دست –آنژیو کلیه و کبد و رحم و ارگانهای داخلی و...) در حال انجام بوده و با توجه به  راه اندازی دستگاه جدید آنژیو این خدمت بصورت ۲۴ ساعته انجام میشود.

 

برونکوسکوپی :  خدمات منحصر بفرد در زمینه تشخیص و درمان بیماریهای  ریوی در این مرکز در حال انجام است که از جمله آنها میتوان به برونکوسکوپی اشاره کرد. از خدمات دیگر در این زمینه میتوان به تست خواب- بادی باکس و..اشاره کرد.

 

آندوسکوپی و کلونوسکوپی: با استفاده از دانش متخصصان گوارش و بکارگیری  تجهیزات مدرن این مرکز آماده ارایه خدمات در این زمینه نیز میباشد.

 

تشخیص و درمان بیماریها داخلی از جمله بیماریهای غدد- روماتولوژی –نفرولوژی و نیز با بهره گیری از دستگاههای پیشرفته در زمینه  گاما اسکن-سی تی اسکن-سونوگرافی- اکوکاریوگرافی  و .... در مجتمع  خورشید در حال انجام است.

 

 

 

 
 
 

ورود مدير وب سايت

CAPTCHA
این سؤال جهت بررسی این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا نه، و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.